Centrum Plaza Çalışanlarına Özel Kuru Temizleme Kampanyası

Centrum Plaza Kuru Temizleme Kampanyası

Centrum Plaza Kuru Temizleme Kampanyası

Centrum Plaza Kuru Temizleme Kampanyası

Centrum Plaza Kuru Temizleme Kampanyası

Emir Kuru Temizleme’den uygun fiyatlarla greenearth kuru temizleme hizmeti

Emir Kuru Temizleme, uygun fiyatlar ile Centrum Plaza sakinlerine, kuru temizleme hizmeti sunuyor. Kıyafetleriniz parça sınırı olmadan her gün 11:00’de Centrum Plaza’dan Emir Kuru temizleme tarafından alınır. Greenearth temizleme sistemi ile kıyafetleriniz sağlıklı ve çevre dostu yöntemle temizlenir.

Greenearth Kuru Temizleme Sistemi Nedir?

Dünyada kuru temizleme makinelerinde temizleyici olarak kullanılan perkloretilen maddesinin sağlığa zararlı olduğu tespit edildikten sonra maddenin kullanımı da, kullanılan makineler de yasaklandı. ‘Green Earth’ temizleme sistemi ile bebek biberonlarının da üretiminde kullanılan ‘silikon’ ile temizliyor. Giysilerde renk, koku, doku kaybına neden olmayan yeni sistem dünyada bir dönemi kapatıp yenisini açmaya başladı. Greenearth yöntemle ilgili yapılan çalışmalarda çevreye ve kuru temizleme çalışanlarına zararsız olduğu sonucu alınmıştır.

Kuru temizlemeye kıyafetlerinizi vermeden önce dikkat etmeniz gerekli olan hususlar;

Kuru temizlemeye verilecek ürünlerin olası bir renk kayıplarını önlemek için, takım veya aynı renk türünden giysilerin seçilerek kuru temizlemeye gönderilmesi gerekir. Bu durum olası renk kayıplarını büyük oranda  engelleyecektir.

Kuru temizleme yapılacak ürünleri göndermeden önce ütü gibi işlemlerden uzak tutmanız gerekmektedir. Çünkü ütülenen leke, dokuya daha da çok işleyeceği için, kuru temizleme esnasında  lekenin giderilmesi oldukça zorlaşacaktır. Kesinlikle kuru temizleme öncesi ütü yapılmaması gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ilerlendiği taktirde, kuru temizleme işlemi başarıyla gerçekleştirildiği gibi, ürünlerin uzun yıllar koruması da  sağlanmış olacaktır.

Fiyat listesi için tıklayınız

Emir Kuru Temizleme: Tel: 0216 366 44 41 | Mobil: 0530 240 29 95


Kuru Temizleme Talep Formu

Scroll Up