Centrum’lulara Özel Fiyatlarla Diyetisyen Hizmeti

Uzm Dyt. Başak Göksel eşliğinde kişiye özel – dengeli beslenme programı oluşturabilir; kalıcı ve sağlıklı kilo aralığına gelebilirsiniz…

Centrum Plaza sakinlerine özel fiyatlarla diyetisyen hizmeti,

Gününün büyük çoğunluğunu yoğun iş temposu ile geçiren bireyler, fiziksel aktivite, dengeli beslenme ve sağlık kontrollerine yeterince zaman bulamamaktadır. 

Sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen göstermemekle birlikte; uygulanan yanlış diyetler sonucunda da kendinizi sürekli yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Kan şekerinin dengesiz seyri, kilo alımı ve kilo alımına bağlı gelişen uyku apnesi gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. 

Dengeli beslenme, vücudumuzu ve ruhsal sağlığımızı sandığımızdan çok daha önemli ölçüde etkiliyor. Üstelik sağlıklı beslenme, her birey için aynı besin gruplarını ifade etmiyor. Bireylerin, günlük olarak alması gereken besin ve besin gruplarını yaş, cinsiyet, metabolizma, hormonlar ve vücudun ihtiyaçlarına göre özel olarak planlamak gerekli.

Yanlış ve yetersiz beslenme sonucunda ilerleyen aşamalarda metabolik sendrom (obezite, kalp hastalıları, diyabet vb.) gibi rahatsızlıkların görülme riski artabilmektedir.

Uzm. Diyetisyen Başak Göksel ile kişiye özel olarak hazırlanan programlar; WhatsApp üzerinden sıkı takip ve haftalık olarak değişen listeler ile kalıcı ve sağlıklı kilo aralığınıza gelebilirsiniz.

Centrum Plaza sakinlerine özel online diyet programı fiyatları:

  • 4 Görüşme 600 TL yerine 400 TL
  • 8 Görüşme 1050 TL yerine 750 TL

Bilgi ve randevu için: 0536 206 05 95 numaralı telefondan Başak Göksel ile iletişme geçebilirsiniz.

Sağlıklı ve keyifli günler! 😊