Hakkımızda

Centrum, 1993 yılında Küçükyalı'da alışveriş merkezi amacı ile yapılan bir bina için gayrimenkul geliştirme yaparak projeyi iş merkezine dönüştürmüş ve 1999–2000 yıllarında inşaatını tamamlayarak 2000 yılında binayı 'Centrum İş Merkezi' olarak faaliyete geçirmiştir. Çok kısa bir sürede çoğu uluslararası firmalardan oluşan kiracıları bünyesine katmıştır. Ayrıca 2012 yılında Centrum İş Merkezi'ne komşu parselde, ikinci binası olan C2 İş Merkezi'ni yapmıştır.

Gayrimenkul sektöründe bilinen ve prestijli bir marka olan Centrum ve C2 İş Merkezleri, profesyonel yönetim ekibi, kusursuz işleyen cafe ve restoranları, otopark hizmetleri, araç yıkama hizmetleri ve sürekli geliştirdiği diğer idari hizmetleri ile İş Merkezi tanımının ötesine geçmiştir.

Bu sebeple yeni marka yapılanmasında, Centrum ve C2 İş Merkezleri çağdaş ve bütünlük hissi veren “Centrum Plaza” ismi altında A Blok ve B Blok olarak tanımlanmıştır.

Centrum Plaza Demek...

Prestij demek... Çünkü Centrum markası, gayrimenkul ve toplantı hizmetleri sektöründe bilinen bir marka.

Rahatlık demek... Çünkü profesyonel yönetim ekibi ile kaliteli kafe ve restoranları, otopark ve vale servisi, araç yıkama hizmeti ve benzeri sürekli gelişen ve kendini yenileyen diğer idari hizmetleriyle Centrum Plaza, iş yerinizin hiçbir ihtiyacını eksik bırakmıyor, sadece işinize konsantre olmanızı sağlıyor.

Dinamizm demek... Çünkü yeni yapılanmasıyla web sitesi ve sosyal medya gibi dijital kanallardan sizi bilgilendiriyor, haberdar ediyor, günlük yemek menülerine kadar bilgi almanıza olanak tanıyor.

Ulaşılabilirlik demek... Çünkü merkezi lokasyonu ve toplu taşımaya olan yakınlığıyla sizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin en rahat şekilde ofisinize ulaşımı mümkün oluyor. Web sitemizdeki mobil kısayollarla saniyeler içinde telefonunuzda Google Maps uygulamasına ulaşabilir ve nokta atış navigasyonu etkinleştirebilirsiniz.