Centrum Plaza’da Prostat Kanseri Farkındalığı

Prostat Kanseri Farkındalığında Centrum’lulara Özel Check-up Fırsatı

Prostat kanseri erkeklerde en sık rastlanan kanser türüdür. Her 12 kişiden 1’inin yakalanma riski taşıdığı bu kanser türünde yaş, beslenme, genetik gibi faktörler önemlidir. Son 30 yılda tarama ve erken teşhis tekniklerindeki gelişmelerden dolayı, bu hastalığın teşhisini erken evrelerde yakalayabilmek mümkün hale gelmiştir. PSA (Prostat Spesifik Antijen) testinde şüpheli sonuçların elde edilmesi en önemli bulgulardan biridir.

Centrum Plaza, Prostat Kanserine karşı farkındalık oluşturmak için çalışanlarına Anadolu Sağlık Merkezi işbirliği ile check-up, erken tanı ve teşhis imkanı sunuyor. Özel sağlık sigortası dışında kalanlar ve 1.derece yakınları için geçerli olacak Üroonkoloji Checkup paketleri Anadolu Sağlık Merkezi kurumlarında geçerlidir. Ayrıca özel sağlık sigortasında PSA hakkı bulunan kişiler, Ataşehir Tıp Merkezi veya Gebze Hastanelerinde kan tetkiklerini yaptırmaları halinde PSA sonuç değerlendirmelerini ücretsiz olarak yaptırabileceklerdir. Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için Centrum Plaza kimlik kartı veya fotokopisini ibraz etmek gerekmektedir.

ÜROONKOLOJİ 45 YAŞ ÜSTÜ CHECK UP – Paket Tutarı 280 ₺

(PSA (Prostat Spesifik Antijen,Total ), Free PSA (Prostat Spesifik Antijen,Serbest), Tam İdrar Analizi, Üriner sistem US, Testosteron total)

ÜROONKOLOJİ 45 YAŞ ÜSTÜ CHECK UP – Paket Tutarı 395 ₺

(Üroloji Üroonkoloji Muayenesi, PSA (Prostat Spesifik Antijen,Total ), Free PSA (Prostat Spesifik Antijen ,Serbest), Tam İdrar Analizi, Üriner sistem US, Testosteron total)

*Check-up randevusu, bilgi ve PSA sonuç değerlendirmesi için, Anadolu Sağlık Kurumsal Temsilcimiz Nazlı Eda Tümer (e-posta: nazli.tumer@anadolusaglik.org , Tel: 0530 545 4739) ile  iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.