Kiralık Ofis Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Kiralık ofis bakmaya başladığınızda İstanbul, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere her iki bölgede de pek çok alternatifle karşılaşırsınız. Gökdelenler, yüksek katlı iş merkezleri ve plazalar İstanbul’da kiralık ofislerin en çok bulunduğu binalar…

İstanbul’da kiralık ofis seçenekleri oldukça fazla

İstanbul kiralık ofis ilanlarına bakarken, onlarca seçenek arasında kaybolmamak çok zor. Kiralık ofis katları, kiralık lüks plazalar, kiralık işyerleri, kiralık plaza katı gibi önünüze birçok örnek çıkacaktır. Bunun yanı sıra; ideal kiralık ofisinizi seçerken işinizi kolaylaştıracak bazı püf noktalar var. Bunlardan en önemlisi konum. İstanbul’da belli başlı merkezi noktalar mevcut. Genellikle şehrin akışı, bu ana noktalardan sağlanır. İş merkezlerinin, çeşitli kurum ve kuruluşların, sosyalliğin, hizmet sektörünün yoğunlukta olduğu noktalar. Kısacası, metropoller.

Ana noktalara yakın, merkezi bir konum işinize kolay ulaşmanızı sağlar. Yolda zaman kaybetmeyin

Sizin, çalışanlarınızın ve hatta iş ortaklarınızın ofisinize kolay ulaşımı için, merkezi bir noktada olmanız çok önemli. Bunun için genellikle, E-5 üzerinde bulunan işyerleri ve kiralık ofisler iyi bir seçenektir. Anadolu Yakası kiralık ofis denilince akla birkaç önemli nokta gelir. Kadıköy, Ataşehir, Maltepe gibi merkezi ve kozmopolit ilçeler. Ana ulaşım noktalarına ve bağlantılarına yakın, merkezi bir konum işinize rahat bir şekilde ulaşabilmenizi ve erişilebilir olmanızı sağlar.

Unutmamalı ki, İstanbul büyük ve metropol bir şehir. Her bölgeye, her an ulaşmanız gerekebilir. Çalışanların büyük çoğunluğu, işlerinin evlerine yakın ya da kolay ulaşılabilir olmasına önem veriyor. Kimse ulaşımını kolayca sağlayamadığı bir yerde işe veya toplantıya gitmek istemez. Amaç, kolaylaştırmak ve erişilebilir kılmak. İşte tüm bunlar için, kiralık ofis veya kiralık bir plaza katı ararken en çok tercih edilen ulaşım seçeneklerine ve ana noktalara yakın olanı seçmelisiniz.

Hazır ve eşyalı ofislerle işinizi kolaylaştırın

Kiralık ofis bakarken, bölgeyi ve ofisinizin yer alacağı iş merkezini seçtikten sonra işinizi çok kolaylaştıracak bir alternatifiniz var. Kiralık eşyalı ofisler.  Halihazırda eşyalı ve dekorasyonlu bir ofis için, büyük yatırımlar yapmanız gerekmez. Mimari dekorasyon planlarına, uzun süreler ve emek harcamanız gerekmez. Tek yapacağınız şey, karar verdikten sonra yerleşmektir.

Hemen taşınmaya hazır, eşyalı kiralık ofisler size zaman ve emekten tasarruf sağlar. Aynı zamanda taşınırken bütçenizde yer alacak masrafları da önemli ölçüde azaltacaktır. Bir ofisi, sıfırdan şekillendirmek ve dekore etmek sandığınızdan daha çok zaman ve emek isteyebilir. Bu durumda dekorasyonlu kiralık ofisler işinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır.

Ofisiniz, markanızın kimliğini de yansıtmalı

Marka için kurumsal kimliği ve ögeleri, her adımda düşünülmesi ve hesaba katılması gereken bir bütündür. Kimliğiniz, imajınızın tamamlayıcısıdır. İtibarınızın destekleyicisi olacaktır. Dekorasyonlu, hazır ofisler kurumsal kimliğinizde yer alan renk ve şekillere uygun olmayabilir.

Markanıza en uygun ofisi yaratabilmek için, Centrum Plaza’nın 300 m²’den 2000 m²’ye kadar farklı büyüklüklerdeki boş ofis alanları, istediğiniz şekilde düzenleyebilmeniz için iyi bir alternatif olacaktır. Yatay mimariye sahip geniş alanlar üzerinde kurulmuş kiralık ofislerde sizin için en ideal çalışma ortamını yaratabilirsiniz. Kurumsal kimliğinize uygun en yaratıcı tasarım çözümleri için mimari dekorasyon desteğinden yararlanabilirsiniz.

Asansör bekleme derdine son vermek mümkün

Evet, İstanbul’da yüksek katlar, gökdelenler ve büyük iş merkezleri çok daha yaygın ve popüler. Bu binalarda, diğer katlara asansör olmadan erişebilmek mümkün değil. Vaktimiz kıymetli, hemen hepimiz onu en verimli şekilde harcamak isteriz. Gün içerisinde toplamda kaç kez ya da kaç dakika boyunca asansör beklediğinizi hiç düşündünüz mü?

Yüksek katlı plazalarda asansörlerin, gün içerisinde vaktimizden ne kadar çaldığını düşünmek bir kenara dursun; Covid-19 ile birlikte hayatımıza giren çok daha önemli bazı tedbirler var. Örneğin, küçük ve kapalı alanlardan ve kalabalıklardan kaçınmak. Yatay ve geniş bir mimari, bu konuda hepimiz için avantajlı bir alternatif oluyor. Öyle ki, asansör bekleme derdini en aza indirgiyor. Geniş merdivenlerle tüm katlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi ve büyük alanları en verimli şekilde değerlendirebilmenizi sağlıyor.

Verimli bir çalışma için, sizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına yönelik her şey düşünülmüş bir ofis ortamı yeterlidir

Ofislerimiz, gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz yerler. Hatta yaşam alanlarımız desek, sanıyoruz ki yanlış olmaz. Gün içerisinde en çok vaktimizi geçirdiğimiz bu alanların, verimli çalışabilmek için yaşam alanımız kadar konforlu olmasını isteriz. Güvenli ve temiz olması şüphesiz hemen hepimizi memnun ve mutlu edecektir.

Konforlu bir çalışma alanını, yalnızca iyi dekore edilmiş ve teknolojik aletlerle donatılmış bir ofis olarak görmek pek de doğru sayılmaz. Verimli bir çalışma için, çalışırken ihtiyacımız olan her şeyi tek bir noktadan karşılayabilmemiz gerekir. Hayatımızı kolaylaştıran çözümlere ihtiyacımız var. Kullandığımız ofisin hijyen ve temizliğinden yediğimiz yemeğe kadar güven dumak, sağlıklı ve konforlu bir ortam sağlamak bizce en önemlisi.

Konforlu bir çalışma ortamı, maksimum odak ve verimlilik getiriyor

Kiralık ofisinizi seçerken, çalışanlarınız için her türlü ihtiyaca cevap verebilecek çok yönlü hizmet anlayışına sahip bir iş merkezi seçmelisiniz. Bu, işinizden alacağınız verimi de maksimum seviyede olumlu etkileyecektir. Çalışanlar için her türlü imkan ve ayrıcalığı düşünmüş, çok yönlü hizmet anlayışıyla idare edilen bir plaza, işlerinizi kolaylaştırmakla kalmaz. Aynı zamanda çalışanlarınızın mutlu ve memnun olmalarına sağlayacağı katkı ile işinizden maksimum verim alabilmenizi sağlar.

Kaliteli networkler, prestijli bir çalışma ortamı demek

Kiralık ofis ararken, bulunduğunuz ortamın size sunacağı fiziksel faydaların yanında; sosyal faydalar da çok önemli. Ofisinizin bulunduğu ortamın prestijli ve kaliteli olması, hem iş ortaklarınız hem de müşterileriniz açısından inkar edilemez bir imaj sağlar.

Farklı sektörlerdeki uluslararası pek çok firmanın genel müdürlük ve ofislerinin yer aldığı Centrum Plazada hemen yerinizi alabilir, kaliteli networklerle işlerinizi aynı anda yürütebileceğiniz prestijli çalışma ortamının keyfine varabilirsiniz.

İmaj önemlidir. İş ortaklarınız ve toplantılarınız için de modern ve konforlu bir görüşme ortamı sunulmalı

Kiralık ofis bulmak kolay. Ancak ofisinizin siz ve çalışanlarınızın isteklerine cevap verebilmesi kadar, paydaşlarınız üzerinde yaratacağı etki de önemli. Müşterilerinizle görüşeceğiniz, iş toplantılarınızı gerçekleştireceğiniz ofisinizin, modern ve şık bir ortamda yer alması bizim için çok önemli.

Centrum Plaza’da size şık, modern ve konforlu ortamlar sunarken aynı zamanda marka kimliği ve imajınızı da unutmuyoruz. Sizlere, tüm ihtiyaçlarınıza tek bir adresten cevap verebileceğiniz yenilikçi bir iş ortamı sunuyoruz.

Profesyonel toplantı hizmetleri verimli bir toplantı gerçekleştirmeniz için her imkanı sunuyor

Birkaç kişilik bir toplantı odasından; seminer ve konferanslarınızı düzenleyebileceğiniz 100 kişilik bir tiyatro düzenine… İhtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz farklı sıra düzeni ve büyüklüklere sahip toplantı salonlarına tek bir adresten erişebilmeniz mümkün.

Toplantı için size en uygun salonu aramak ve profesyonel hizmet almak bir problem haline gelmemeli. Centrum Plaza toplantı hizmetleri uzman kadrosu ve 20 yıllık tecrübesi ile bu ihtiyacınızı da profesyonel bir şekilde karşılıyor.

Çalışırken, bugün ne yesem diye düşünmeyin

Birçoğumuz çalışırken sağlıklı yemekler yemek istiyoruz. Ofiste her gün ne yiyeceğimiz, kimi zaman önemli bir sorun haline gelebiliyor. İşte bu sorununuz için zengin menülerimizde yer alan sağlıklı ve lezzetli yemeklerle nihai bir çözüm sunuyoruz.

Ofisinizde çalışırken, başka bir yere gitmenize gerek kalmadan tek bir adreste üç farklı restorandan istediğiniz yemeği yiyebilir, şık ve modern ortamında öğle yemeklerinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.

İdari yönetim hizmetleri güvenli ve sorunsuz bir işleyiş için önemli

Kiralık ofis önerilerine baktığımızda karşımıza pek çok lüks bina çıkıyor. Ancak verimli bir çalışma ortamı için tüm olanakları bütüncül olarak düşünmek ve hesaplamak gerek. Güvenli ve sorunsuz bir işleyiş için, yenilikçi yönetim anlayışıyla ofisinize ev sahipliği yapan Centrum Plaza, A plus plaza ortamı ve ayrıcalıklı hizmetleriyle tüm beklentilerinize cevap veriyor.

A plus kiralık ofisleriyle gayrimenkul sektöründe bilinen bir marka olan Centrum İş Merkezi, Centrum Gayrimenkul Yönetim Hizmetlerinin bir markası olarak 2000 yılından bu yana İstanbul Anadolu Yakası Maltepe bölgesinde hizmet vermektedir . Aynı zamanda 2002 yılında başladığı Toplantı Hizmetleri ile büyük bir başarı yakalayarak yıllarca pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmış ve bu sektörde en bilinen marka haline gelmiştir.

Centrum Plaza’da size düşen yalnızca işlerinize odaklanmak. Çünkü biz geri kalan her şeyi sizler için düşünüyor ve uyguluyoruz