Centrum’lu Olmanın Avantajları

Anadolu yakasının merkezinde, ulaşımı rahat, prestijli bir konuma sahip Centrum Plaza’da ayrıcalıklı hizmetleri ve yenilikçi yönetim anlayışı ile Yaşayan Ofisler mottosunu her an yaşamak mümkün. 

Gelin, bu yazımızda Centrum’lu olmanın avantajlarına birlikte göz atalım…

Yatay mimari ve merkezi konum…

Yatay ve geniş bir mimari yapıya sahip olmanın en iyi avantajlarından biri, az katla büyük ve geniş alanlara sahip olmaktır. Centrum Plaza’da tek katta 2000 m2’ye varan kiralık ofis alanları ile küçük metrekarelere sıkışmak yerine sosyal mesafenizi de sağlayabileceğiniz ferah bir ofis alanına sahip olursunuz.

Ayrıca asansör bekleme derdi olmadan da geniş merdivenlerle diğer katlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür.

E-5 üzerinde bulunan kiralık ofisler, kentin ana noktalarına olan yakınlığı ile size ve iş ortaklarınıza konforlu ve kolay erişilebilir bir iş ortamı sunuyor. 

Centrum Plaza, Maltepe’de İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli ve prestijli iş merkezi olarak birçok uluslararası firmanın genel müdürlükleri ve bölgesel yönetim merkezlerine kiralık ofisleri ile hizmet veriyor. 

Kaliteli networkler, prestijli çalışma ortamı…

Uluslararası alanda sektöründe öncü pek çok farklı kuruluşun genel merkezlerinin yer aldığı Centrum Plaza ofislerinde, kozmopolit ve prestijli bir iş ortamı bulunuyor. 

COVID-19 uygulamalarımız, TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi ile tescillendi… 

Sizlerin ve ekip arkadaşlarmızın sağlığı için her gün aynı özenle tüm ortak alanlar ve ofislerde önlemlerimizi uygulamaya devam ediyoruz.

Uygulamalarımızın örnek teşkil ediyor olması bizim için büyük mutluluk. COVID-19 önlem ve uygulamalarımızı ayrıca inceleyebilirsiniz.

Telekomünikasyonda 3 Farklı operatörün pop-up noktası olan Centrum Plaza’da teknik sorunlarınızı anında çözüme kavuşturabilecek bir ekip var… 

Teknoloji, telekomünikasyon, gıda veya otomotiv… Farklı sektörlerden pek çok firma için uygun alt yapı ve desteği tek bir noktada bulabilmek mümkün. 

Profesyonel toplantı hizmetleri…

5 kişilik bir toplantı odasından; seminer ve konferanslarınızı düzenleyebileceğiniz 100 kişilik tiyatro düzenine kadar farklı düzen ve büyüklüklerdeki toplantı salonlarına tek bir adresten erişebilmeniz mümkün. 

Toplantı için size uygun olan salonu bulmak ve profesyonel hizmet almak bir problem haline gelmemeli. Centrum toplantı hizmetleri, uzman kadrosu ve 20 yıllık tecrübesi ile bu ihtiyacınızı garantilemekte.

İyilik sağlık merkezi ve annelere özel süt sağım odası… 

Centrum Plaza’nın işyeri hekimi ve iş sağlığı güvenliği uzmanları, sizlerin sağlık ve güvenliğini sağlayabilmek için her an görev başında. Üstelik ihtiyacınız olan ilaç / ürünü ofisinize anında teslim edebilecek bir anlaşmalı eczane ve kurye hizmeti de bulunuyor.

Çalışan annelere özel olarak tasarlanan süt sağım odası ile çalışan annelerimizi de unutmuyor; ofis yaşamınızı her anlamda kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Diyetisyen, masa tenisi odası, kuru temizleme daha pek çok ayrıcalık ve sosyal aktivite… 

Sağlıklı ve formda bir yaşam Centrum’luların önceliği. 😊 Centrum’lulara özel kurumsal diyetisyen hizmeti ile aktif bir şekilde diyet ve sağlıklı beslenme danışmanlığı alabilirsiniz.  

İşlerinize kısa bir mola verip, günün stresini atmak isterseniz… Masa tenisi odası imdadınıza yetişiyor! Centrum Plaza ortak alanlarında işlerinize keyifli molalar verebilirsiniz. 

Anlaşmalı kuru temizleme hizmeti ile, eşya ve kıyafetleriniz ofisinizden alınıyor; temizlenmiş bir şekilde sizlere teslim ediliyor. 

Centrum’lulara özel indirimler, kampanyalar, hediyeler…

Centrum Plaza sakinleri, seçili markalarda her ay güncellenen kampanyalar, indirimler ve kurumsal işbirlikleri ile pek çok hizmetten ayrıcalıklı olarak yararlanma şansını yakalıyor…  

Geleneksel sokak lezzetleri ile mesailer artık daha lezzetli 😀

Ekmek arası köfte, sucuk ve kokoreç … İstanbul’un geleneksel sokak lezzetlerini, Centrum Plaza bahçesine taşıyoruz. 

3 farklı restoran – cafe alanı ile yemek molalarınızı şık ve keyifli ortamlarda değerlendirirsiniz… 

Centrum Plaza’da çalışırken, ”Bugün ne yesem?” diye düşünmezsiniz. 


Ofiste her gün ne yiyeceğimiz, kimi zaman önemli bir sorun haline gelebiliyor. İşte bu sorununuz için sizleri, Sağlıklı İşyeri Sertifikasına sahip, hijyenik ve güvenli mutfaklarımızda pişen lezzetli ve zengin menülerle çeşitlendirdiğimiz yemeklerimizle buluşturuyoruz. 

Yatay mimari sayesinde acil durumlarda binayı 90 saniyede tamamen boşaltabilme avantajı… 

Deprem ve yangın gibi doğal afetler / acil durumlarda asansör kullanmadan çok hızlı ve kolay bir şekilde binayı tamamen tahliye edebilmek mümkün. 

%100 Taze hava desteği ile Yaşayan Ofislerin havası tertemiz!

Centrum Plaza’nın havalandırma sistemleri, %100 taze hava ile çalışıyor ve ofislerdeki geri dönüş havası hiçbir şekilde taze hava ile karışmadan egzoz sistemiyle dışarı atılıyor. 

Yaşayan Ofislerin sağlıklı ve güvenli ortamında içiniz rahat olsun.

Otopark, vale ve otoyıkama ile işleriniz tıkır tıkır, arabanız pırıl pırıl… 

Açık ve kapalı otopark alanları sayesinde aracınızı nereye park edeceğinizi bir sorun olmaktan çıkıyor.  Ayrıca Centrum Plaza otoparkında yer alan oto yıkama hizmeti ile her oto yıkama sonrasında aracınız soğuk sisleme yöntemi ile dezenfekte ediliyor. Tek bir nokta, pek çok çözüm. 😊 

Modern, konforlu ve estetik ofis alanları inşa ediyoruz…

Alanında uzman mimarlar ve tecrübeli ekiplerimizle ofis tadilat / dekorasyon ihtiyaçlarınızı kurumsal kimliğinize en uygun biçimde şekillendiriyor; aynı zamanda ihtiyaçlarınıza tek bir adresten cevap verebileceğiniz yenilikçi bir iş ortamı vaad ediyoruz. 

Kiralık ofisler hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz

Keyifli günler!