Centrum Plaza’da Depremle Birlikte Yaşam Eğitimi

Centrum Plaza GEA Arama Kurtarma Ekibiyle Depremle Birlikte Yaşam Eğitimi Düzenliyor

Önceden öngörülmesi zor ve hazırlıklı olunması büyük önem taşıyan doğal afetlerden biri olan depremler, son yıllarda özellikle Marmara Bölgesi için büyük risk oluşturuyor. Depreme hazırlıklı olmak kadar deprem anında ve sonrasında da bilinçli bir şekilde hareket etmek son derece önemli.

Tamamı gönüllülerden oluşan bir arama kurtarma, ekoloji ve sosyal kampanyalar grubu olan GEA Ekibi, afet dışındaki zamanlarda da afetlere karşı bilinçlenmeye katkıda bulunabilmek adına Centrum Plaza çalışanlarına depremle birlikte yaşam eğitimi verecek. 29 Mart Çarşamba günü saat 10:30‘de Safir Toplantı Salonunda gerçekleşecek Depremle Birlikte Yaşam eğitiminden tüm plaza çalışanları faydalanabilir.

GEA Ekibi ulusal ve uluslararası alanda yaşamı tehdit eden bütün felaketlerde, afet sonrasında enkaz altında kalmış insanlara ulaşmak için arama kurtarma operasyonları gerçekleştirmekte, ihtiyaç halinde afet bölgesinde tıbbi ve insani yardım faaliyetleri sürdürmektedir. Siz de bu seminerden yararlanmak için 29 Martta Centrum Plaza’da gerçekleşecek Depremle Birlikte Yaşam eğitimine rezervasyon kaydınızı yaptırmayı unutmayın. Katılım 100 kişi ile sınırlıdır ve yalnızca Centrum Plaza bünyesinde çalışanlara özeldir. Katılım taleplerine göre düzenlenecek eğitim için ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. 1-5, 2 saat sürecek Depremle Birlikte Yaşam eğitimine rezervasyon için son katılım tarihi: 28 Mart 2023

Rezervasyon için:  WhatsApp destek hattı (+90 530 820 2441)  veya  kurumsal@centrumplaza.com.tr