Centrum Plaza Çalışanlarına Özel Kuru Temizleme Hizmeti

Emir Kuru Temizleme’den uygun fiyatlarla Green Earth teknolojisi ile kuru temizleme hizmeti

Emir Kuru Temizleme, Centrum Plaza sakinlerine uygun fiyatlarla kuru temizleme hizmeti sunuyor. Kıyafetleriniz parça sınırı olmadan her gün 13:00’de Centrum Plaza’dan Emir Kuru temizleme tarafından alınır; Green Earth yeni nesil temizleme teknolojisi ile sağlıklı ve çevre dostu yöntemlerle temizlenerek sizlere geri teslim edilir.

Green Earth Kuru Temizleme Teknolojisi Nedir?

Green Earth kıyafetlere bakım yapabilen tek kuru temizleme sistemidir. Aynı zamanda insan sağlığına, çevreye ve tekstillerinize zarar vermeyen yeni nesil temizleme teknolojisidir.

GreenEarth elektrik ve su tasarrufunu yılda 9.000 TL’ye çıkararak büyük ölçüde kâr edebileceğiniz bir sistemdir. Aynı zamanda diğer yöntemlerden farklı olarak kıyafetin dokularına zarar vermeden temizler. Patentli silikon teknolojisi çevreyi kirletmez. Havaya, suya ve toprağa zarar vermez. Cilt dostudur. Cilde sürülebilir. Hiçbir kokusu yoktur.

İçerdiği saf silikon sayesinde abiye, kürk, ipek, deri ve kaşmir gibi değerli kıyafetlerde bile özenli ve güvenilir bir temizlik sunar. Silikonlu temizlik tekstillerin renklerini parlatır ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Kıyafetlerinizi kuru temizlemeye vermeden önce dikkat etmeniz gerekenler :

Kuru temizleme yapılacak ürünleri göndermeden önce ütü gibi işlemlerden uzak tutmanız gerekmektedir. Çünkü ütülenen leke, dokuya daha da çok işleyeceği için, kuru temizleme esnasında  lekenin giderilmesi oldukça zorlaşacaktır. Kesinlikle kuru temizleme öncesi ütü yapılmaması gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ilerlendiği taktirde, kuru temizleme işlemi başarıyla gerçekleştirildiği gibi, ürünlerin uzun yıllar koruması da  sağlanmış olacaktır.

Fiyat listesi için tıklayınız

Emir Kuru Temizleme: Tel: 0216 366 44 41 | Mobil: 0530 240 29 95


Kuru Temizleme Talep Formu

Scroll Up