Sağlıklı Beslenme Semineri ve Diyetisyen Hizmeti Centrum Plaza’da!

Sağlıklı Zayıflama Semineri

Sağlıklı Beslenme Semineri ve Diyetisyen Hizmeti Centrum Plaza’da!

Sağlıklı Beslenme ve Zayıflamada Bitkilerin Rolü

Şehir ve ofis hayatının yoğun temposunda dengeli ve düzenli beslenmek bizim için zor olabiliyor. Kışın alınan kiloları vermek ve yaza hazırlıklı olmak hepimizin isteği. Bu süreçte beslenme düzenimizi değiştirmek ve sağlıklı bir şekilde kilo verirken bitkilerden faydalanmak için bu işin uzmanına danışmak ve profesyonel destek almak gerekebilir. Fitoterapi; tedavi ve sağlıklı kalmada bitkisel ilaçların kullanımını araştıran bir bilim dalıdır. Centrum Plaza olarak sizlerin her türlü beklenti ve isteğini karşılama hedefiyle çalışıyoruz, bu hedefi gerçekleştirme amacıyla 28 Mayıs Salı günü Başak Diyet’in kurucusu Diyetisyen ve Fitoterapist Başak İnsel’in ve Diyetisyen Başak Göksel’in katılımları ile “Sağlıklı Beslenme ve Zayıflamada Bitkilerin Rolü” konulu seminerimizi gerçekleştireceğiz. Seminerimiz, 28 Mayıs Salı günü saat 11.30’da Safir Toplantı salonumuzda gerçekleşecek. Konuşmacılarımız Başak İnsel ve Başak Göksel sağlıklı beslenme, sağlıklı zayıflama ve bitkilerin doğru kullanımı konularındaki değerli bilgilerini bizlerle paylaştıktan sonra katılımcıların sorularını yanıtlayacak. Aşağıda yer alan katılım formunu doldurarak seminerimize katılım sağlayabilirsiniz.

Başak Diyet’in Centrum Plaza’ya özel hazırladığı kampanyada yerinde diyetisyen hizmeti ve klinikte diyetisyen hizmetini içermektedir.
Klinikte diyetisyen hizmetinden yararlanmak istediğinizde;
Diyetisyen ile ücretsiz ön görüşme, Ücretsiz EMS Spor demo seansı ve spor paketlerinde %50 indirim fırsatlarından ve aşağıda yer alan indirimlerden faydalanabileceksiniz.
Seans ücreti 250 TL yerine 150 TL
4 Seans ücreti 600 TL yerine 400 TL
12 Seans ücreti 1500 TL yerine 1000 TL
24 Seans ücreti 2400 TL yerine 1800 TL

*EMS Spor: Doğru kas gruplarının çalışması ile 25 dakikada 2 saatlik spor etkisi elde edilen bir yöntem.

Yerinde diyetisyen hizmetinden yararlanmak istediğinizde ise;
Diyetisyen tarafından verilecek sağlıklı beslenme eğitiminden ücretsiz ve aşağıda yer alan seans indirimlerinden faydalanabilirsiniz.
Seans ücreti 100 TL
4 Seans ücreti 300 TL
12 ücreti Seans 600 TL
*Yerinde diyetisyen hizmetinin başlatılabilmesi için minimum 15 kişinin kayıt olması gerekmektedir.

Centrum Plaza’nın sizlere özel sunduğu diyetisyen hizmetinden yararlanmak isterseniz seminer sonunda yetkililer ile iletişime geçerek ya da Centrum Plaza WhatsApp destek hattından ve ya kurumsal@centrumplaza.com.tr mail adresinden bize ulaşarak kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Diğer anlaşmalı kurumlarımızı ve etkinliklerimizi görmek için etkinlik/duyuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 


Seminer Katılım Formu