Centrum Plaza Sokak Lezzetleri İle Buluşuyor!

Midday Ekspres Köfte Arabası Centrum Plaza’da!

Centrum Plaza Sokak Lezzetleri İle Buluşuyor!

Yenilenen kafeteryamız ile başladığımız yaz dönemi için planladığımız yenilik sürecimize Midday Ekspres ile devam ediyoruz. Hepimizin sevdiği sokak lezzetleri yemek kültürünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Sokak yemeği denince aklımıza ilk olarak yarım ekmek köfte ve ayran ikilisi gelir. Neredeyse her semtte bulunan o meşhur köfte arabalarından ayaküstü yediğimiz köftenin tadını başka hiçbir şey vermez. Sokak köftesiyle genellikle geç saatte maç çıkışlarında ya da festival alanlarında karşılaşırız fakat artık sokak köftesi yemek istediğinizde ofisinizden ve işlerinizden çok da uzaklaşmanıza gerek yok, çünkü Midday Ekspres köfte arabası artık Centrum Plaza’lıları sokak lezzetleri ile buluşturuyor!

Öğle yemeğinde farklı tatlar aradığınızda, yoğun geçen bir iş gününden sonra bir ödülü hak ettiğinizi düşündüğünüzde ya da günlük koşuşturmanın içinde hızlı ve lezzetli bir öğün yemek istediğinizde Midday Ekspres köfte arabasını ziyaret edip sokak köftesini Centrum Plaza’ya özel fiyatlarla yiyebilirsiniz. Soylu Et güvencesi ve kalitesi ile Midday Ekspress köfte arabası sokak lezzetlerini hijyenik gıda üretim koşullarında sizlere sunuyor. Köfte arabamız ile hijyen koşullarından endişelenmeden sokak yemeklerini tadabilirsiniz. Haftanın her günü öğle molası saatlerinden iş çıkış saatlerine kadar tüm gün Centrum Plaza’da müdavimi olacağınız köfteleri sizler için servis edecek. Sokak köftesi ile başladığımız Midday Ekspres’te ilerleyen zamanlarda farklı sokak yemeği çeşitlerini de ekleyerek menümüzü sizler için genişletmeyi hedefliyoruz.

Yemek molalarınıza lezzet katacak nefis köfteleri ile köfte arabamız 26 Haziran Çarşamba gününden itibaren öğle yemeği saati olan 12.00’dan akşam iş bitiş saati olan 18.00’a kadar tüm gün Centrum Plaza’da açılışa özel fiyatlar ile hizmet vermeye başlayacak. Devam edecek yeniliklerimizden ve ilerleyen zamanlarda Midday Ekspres’in menüsüne eklenecek yeni sokak lezzetlerinden haberdar olmak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. 26 Haziran Çarşamba günü Midday Ekspres köfte arabasının açılış etkinliğinde sokak köftelerini denemek, işlerinize kısa bir ara vermek, hızlı ve lezzetli bir şeyler yemek istediğinizde köfte arabasını bulmak için nefis kokuları takip etmeniz yeterli…