Karar Sizden Değişim Bizden!

Gala Restoran 8 Temmuz Pazartesi itibariyle @Noon Kafeterya konsepti ile hizmet verecek.

Centrum Plaza’da değişim devam ediyor!

Yaşayan ofisler sloganımıza uygun olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değişiyoruz. Öğle molasının bir ofis çalışanı için ne kadar önemli olduğunu çok iyi anlıyoruz. Yoğun iş temposu arasında öğle yemeği menüsünde yer alacak favori yemeğiniz sizin için güzel bir motivasyon olabilir. Öneri ve yorumlarınız doğrultusunda sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için Gala Restoran artık @Noon Kafeterya olarak hizmet verecek.

Öncelikle, uzun bir süredir yemek hizmeti aldığımız ISS yerine 8 Temmuz’dan itibaren Sardunya ile çalışmaya başlıyoruz. ISS ve çalışanlarına emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Artık günlük menülerimizde hamburger, sosisli, pizza, pide, lahmacun, makarna vb. fast food konsepti de yer alacak. Sardunya, İSS’in de sağladığı gıda güvenliğine ilaveten daha lezzetli ve heyecan verici menüsü ile iddialı geliyor. Bu bağlamda yenilenen menümüzde artık @Noon Kafeterya’da sulu yemek seçeneklerinin yanı sıra fast-food seçenekleri ile farklı lezzetleri de tercih edebileceksiniz. O gün için kendinize nasıl bir menü oluşturacağınız size kalmış. Belirli zamanlarda düzenlediğimiz özel gün etkinlikleri ile temalı günler @Noon Kafeterya’da da olacak. Yeni konseptimizde ilerleyen zamanlarda sizler için açık büfe kahvaltı servisimiz de olacak. İlave TV ekranı aldık, turnikeleri yeniledik ve ses çınlaması ile ilgili alt yapı değişikliği yaptık Yenilenen @Noon Kafeterya’da öğle yemeği sizin için günün en keyifli ve heyecan ile beklenen molası olacak.

@Noon Kafeterya ve bünyemizdeki diğer iki restoranımız The Lounge by Centrum ve Midday’in günlük menülerini web sitemizden, mail adreslerinize gelen haftalık e-bültenden ve Instagram hesabımızda yayınladığımız günlük yemek menüsü paylaşımlarından öğrenebilirsiniz. @Noon Kafeterya ile başlayan diğer değişimlerden, duyurulardan ve yeni hizmetlerimizden haberdar olmak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.