Evlerde Yenilik Devam Ediyor!

Küçük Ev Aletleri ve TV’lerde

Centrum’lulara Özel

İndirim Ayrıcalığı

Arçelik ve Beko markalı ürünlerde Centrum Plaza sakinlerine özel indirim kampanyası ile, evinizde yeniliğin keyfini çıkarın…

Arçelik ve Beko markalı Küçük Ev Aletleri ve TV’lerde geçerli %12 indirim kampanyası ocak ayı boyunca evinizin ihtiyaçları için sizinle.

www.arcelik.com.tr ve www.beko.com.tr üzerinden yapacağınız online alışverişlerde geçerli kampanyada; beğendiğiniz ürünü mağazaya gitmeden, tek tıkla seçebilirsiniz.

Üstelik hızlı ve kolay teslimat süreci ile ürünün size ne zaman teslim edileceğini de bulunduğunuz bölgeyi seçerek görebilirsiniz…

%12 indirimden faydalanmak için, sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra indirim kodunu “kupon kodu” alanına yazdığınızda indiriminiz anında sepete uygulanacaktır.

İndirim Kodu: CENTRUM_032020

İndirimin geçerli olduğu ürünler: Arçelik ve Beko TV’ler, Küçük Ev Aletleri (Mutfak gereçleri, süpürge, ütü, içecek hazırlama, karıştırıcı & doğrayıcı, pişirici, kişisel bakım, su sebili.)

*Kampanya 31.01.2021 tarihine kadar geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanyayı durdurma ya da kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.