Centrum Plaza Sakinlerine Özel Fiyatlarla Green Earth Kuru Temizleme

Centrum’lulara özel olarak hazırlanan ayrıcalıklı hizmetler sayesinde çalışırken kuru temizleme ihtiyaçlarınızı düşünmenize gerek yok!
Kuru temizleme servisinden özel fiyatlarla yararlanarak eşyalarınızı gönül rahatlığıyla temizletebilirsiniz.

Eşyalarınızı cilt sağlığına ve hijyen koşullarına uygun Green Earth teknolojisi ile temizleyen Emir Kuru Temizleme Servisine, ister ofisinizden ister evinizden (Maltepe bölgesi için) eşyalarınızı teslim edip; teslim alabilirsiniz.

Kuru temizleme servisini ev tekstil ürünleri de dahil olmak üzere birçok eşyanız için kullanabilirsiniz.

Green Earth Temizleme Teknolojisi

Green Earth kıyafetlere bakım yapabilen tek kuru temizleme sistemidir. Aynı zamanda insan sağlığına, çevreye ve tekstillerinize zarar vermeyen yeni nesil temizleme teknolojisidir.

Green Earth elektrik ve su tasarrufunu yılda 9.000 TL’ye çıkararak büyük ölçüde kâr edebileceğiniz bir sistemdir. Aynı zamanda diğer yöntemlerden farklı olarak kıyafetin dokularına zarar vermeden temizler. Patentli silikon teknolojisi çevreyi kirletmez. Havaya, suya ve toprağa zarar vermez. Cilt dostudur. Cilde sürülebilir. Hiçbir kokusu yoktur.

İçerdiği saf silikon sayesinde abiye, kürk, ipek, deri ve kaşmir gibi değerli kıyafetlerde bile özenli ve güvenilir bir temizlik sunar. Silikonlu temizlik tekstillerin renklerini parlatır ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Mikrop kırıcı ve arındırıcı temizleme maddeleriyle destekleyerek eşyalarınızın dezenfekte olması sağlanıyor.

Günlük hayatımıza eşlik eden tekstil ürünleri, düzenli olarak temizlenmesi gereken ürünlerdir. Ancak yün, ipek, kaşmir, angora vb. suya hassas liflerden üretilmiş veya üzerinde payet, vatka, boncuk gibi süslemeler bulunan ürünlerin konvansiyonel yıkama makinalarında yıkanmaları sakıncalı olabiliyor.

Bu tip ürünler boyutsal değişime (çekme), yıpranmaya ve form kaybına uğrayabileceğinden, bu ürünlere kuru temizleme yapılması daha sağlıklı olacaktır.

Kıyafetlerinizi kuru temizlemeye vermeden önce dikkat etmeniz gerekenler :

Kuru temizlemeye vermeden önce ürünlerinizi ütü gibi işlemlerden uzak tutmanız gerekmektedir. Çünkü ütülenen leke, dokuya daha da çok işleyeceği için, kuru temizleme esnasında  lekenin giderilmesi oldukça zorlaşacaktır.

Kuru temizleme öncesi herhangi bir işleme maruz kalmamış ürünlerde, kuru temizleme işlemi başarıyla gerçekleştirildiği gibi ürünlerin uzun yıllar koruması da  sağlanmış olacaktır.

Detaylı bilgi ve siparişleriniz için Emir Kuru Temizleme Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

📞 0 (530) 227 42 37
☎ 0 (216) 366 44 41