Pembe Top Centrum Plaza’da!

Meme kanseri farkındalığında önemli bir simge haline gelen Pembe Top 22 Ekim’de Centrum Plaza’daydı!

Her yıl kadınlarda meme kanserinde erken tanıya dikkat çekmek için önemli etkinlikler düzenleyen Anadolu Sağlık Merkezi, bu yıl da ” Farkındalık her yerde!” sloganıyla meme kanserinde önemli bir simge haline gelen Pembe Top’u Anadolu Efes – FC Barcelona Lassa basketbol karşılaşmasında sahaya çıkardı.

Her 8 kadından birini etkileyen meme kanserinde erken tanının önemine dikkat çekmek için hayata geçirilen Pembe Top Sahada projesi tüm dünyada “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” olarak anılan Ekim ayında gerçekleşiyor. Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğinde meme kanseriyle mücadele konusunda kadınları bilinçlendirmek için başlatılan bu projeye Centrum Plaza da ortak oldu ve meme kanserinde erken tanının sembolü haline gelen Pembe Top’a dikkat çekerek #pembetopcentrumplazada etkinliğiyle destek oldu.

22 Ekim Salı günü Centrum Plaza bahçesinde konumlandırılan Pembe Pota ve Pembe Topla atılan farkındalık atışlarıyla Pembe Top Sahada ruhunu plazamızın bahçesinde yaşattık. Etkinlik sonunda ise beş atış sayısından beşini tamamlayanlara ve farkındalık atışlarına katkıda bulunanlara sürpriz hediyeler verildi. Atış sayılarını başarıyla tamamlayan 6 kişiye Ataşehir Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesinde geçerli Dermokozmetik kartlar hediye edildi.

22 Ekim’de gerçekleşen Pembe Top Centrum Plaza’da etkinliğimize katılımlarınız ve meme kanserine karşı mücadelede farkındalık atışlarınızla destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. 🙂