Sağlıklı ve Güvenli ”Yaşayan Ofisler”

Centrum Plaza’da tüm ofisler ve ortak alanlar dezenfekte ediliyor!

Centrum Plaza tüm katlar ve ofislerde sağlıklı, güvenli bir ortam için virüs ve bakterilere karşı %99,9 etkili ULV Dezenfektan İşlemi yapılıyor.

Centrum Plaza, Corona virüse karşı tüm ofisler ve ortak alanlardaki temizlik ve dezenfekte çalışmalarına hız vererek düzenli ve sık periyotlarla devam ediyor.

Tamamen organik olan ve kalıntı bırakmama özelliği ile tüm zemin ve alanlara uygulanabilen; iş ve sağlık kaybının ortadan kalkmasına destek olan bu madde, Centrum Plaza ekibi tarafından tüm ofisler ve ortak alanlarda uygulanmaya devam ediyor.

Bu işlemde kullanılan maddeler, ortamın daha hijyenik olmasına imkan verirken aynı zamanda ortamdaki insanların, hayvan ve bitkilerin sağlıklı olmasına katkı sağlıyor. Sağlığa ve cilde temasında hiçbir olumsuz yan etkisi bulunmayan bu maddeyi, sizlerin sağlığı için gönül rahatlığıyla uygulayabiliyoruz.

Nano Dezenfektan Uygulamaları Ne Gibi Faydalar Sağlar?

  • Yaşam alanları, kamusal alanlarda çapraz bulaşma ile insanların enfeksiyon taşıması engellenir.
  • Mikroorganizmaların büyüme hızı azalır veya tamamen engellenir.
  • Bakterilerin yanı sıra virüsler üzerine de etki eder. Özellikle hastane bazlı yapılan birçok çalışmada, çok çeşitli bakteri ve virüs üzerine etkinliğini ispatlanmıştır.
  • Kızamık, grip, boğmaca, menenjit, kabakulak, zatürre, zona, kuş gribi, domuz gribi, koli basili gibi birçok hastalığın yayılması ve bulaşması engellenir. Hepatit B, Hepatit C, Hiv, H1N1 gibi birçok virüs üzerinde etkilidir.

Her ortamın insan yükü ve hijyen şartları farklılık gözetmekle birlikte on beş günde bir nano dezenfektan uygulamasını tavsiye etmekteyiz. Kalıcılığı, bilinen birçok dezenfektana göre yüksek olmakla birlikte etkinin devamlılığı da ortamın temizliğine bağlıdır.

*Tüm dezenfektan uygulamalarımız %100 vegandır ve tüm temas edilebilir alanlar insana hiçbir zararı bulunmayan özel temizleme maddeleriyle dezenfekte edilmektedir.

Centrum Plaza Yaşayan Ofislerde güven ve rahatlıkla işlerinize odaklanabilirsiniz.