İyilik Yap Varile At!

Temel İhtiyaç Derneği Tider Varilleri Centrum Plaza sakinlerinin yardımlarıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor!

Centrum Plaza, Temel İhtiyaç Derneği TİDER’in kurumsal gönüllüsü olarak bina içerisine yerleştirdiği yardım varilleri ile ihtiyaç sahiplerine yardım topluyor.

TİDER kimdir?

Ne yazık ki yaşam hepimize benzer şanslar sunmuyor. Bazılarımız İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin en temel vurgularından olan ‘yaşama hakkı’nı kullanmak, yani hayatta kalmak için en temel ihtiyaçlarına ulaşmakta dahi zorluk çekiyor. Temel İhtiyaç Derneği Tider, sizlerin de katkılarıyla dezavantajlı kesimlere sistemli gıda ve temel ihtiyaç yardımında bulunmak ve bundan da öte kalıcı çözümler üretmek için çalışıyor.

Tider, bir taraftan israfı önlemeye, gezegenin önemli sorunlarından birine çözüm olmaya çalışırken; diğer taraftan insanların temel ihtiyaçlarına adil ve eşit şekilde ulaşabilmesi için çalışmalar yürüten ve kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. Tider ile Türkiye’nin her yerinde kurumsal ya da bireysel olarak gönüllü olabilmek ve bağış yapabilmek mümkün.

Centrum Plaza, bu gönüllü iyilik hareketine destek olmak amacıyla, Tider’in kurumsal gönüllüsü olarak bina içerisinde gıda ve giysi kumbaraları yerleştirerek toplanan ürünlerin Destek Market’e götürülerek Tider aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlıyor. Toplanan eşyalar her hafta düzenli olarak Tider’e teslim ediliyor ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıkıyor.

Sizler de bu gönüllü iyilik hareketine -1 katta bulunan giysi ve eşya kumbaralarını doldurarak destek olabilirsiniz. Destekleriniz hepimiz için önemlidir, değerli katkılarınız için teşekkür ederiz…