Tüm Ürünlerde Ayrıcalıklı İndirim

Centrum Plaza sakinlerine özel, Arçelik ve Beko markalı tüm ürünlerde geçerli ayrıcalıklı indirim devam ediyor!

Centrum Plaza sakinlerine özel olarak oluşturulan ayrıcalıklı indirim şölenine bu ay bir yenisini daha ekliyoruz…

Arçelik ve Beko markalı elektronik, beyaz eşya, küçük ev aleti ve diğer ürünlerde geçerli %15 indirim sizleri bekliyor.

Pratik ve kolay oluşuyla çağımızın vazgeçilmezlerinden biri, online alışveriş. İhtiyacımız olan her ürüne tek bir tıkla ulaşabiliyoruz. Artık fiziksel olarak mağaza mağaza gezmemize gerek kalmıyor…

Evinizin ihtiyacı olan ürünlere www.arçelik.com.tr ve www.beko.com.tr adreslerini ziyaret ederek hızlı ve pratik bir şekilde bakabilirsiniz.

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ”kupon kodu” alanına size özel tanımlanan kampanya kodunu girerek indirimden yararlanabilirsiniz. Centrum’lulara özel kupon kodu ”CENTRUM2021”.

*Kupon kodunu kullanırken dikkat etmeniz gerekenler, tümü büyük harflerle olacak şekilde- aralarında boşluk bırakmadan kodu sepetinizdeki kupon kodu alanına yazarak sizden istenilen izin kutucuklarını onaylamanız gerekmektedir. Akabinde indirim kodunuzu sepetinize uygulayarak %15 indirimin anında sepetinize yansıdığını görebilirsiniz.

Bu fırsat yalnızca internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Mağazalarda geçerli değildir.

Hızlı teslimat ve ürünler hakkında detaylı bilgiye web adresi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu kampanya 25.11.2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanyayı durdurma ya da kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Keyifli alışverişler! 🙂