Sağlıklı ve fit olmak artık Centrum Plaza’nın yaşam tarzı!

Bir senede Centrumlu’lar kurumsal diyetisyenlik hizmeti ile 173 kg hafifledi.

Sağlıklı beslenmek ve formda kalmak için bir bilene danışmak isteyen Centrum Plaza sakinleri, Centrum Plaza’nın kurumsal diyetisyeni ile beslenme danışmanlığı almanın keyfini çıkarıyor.

Sağlıklı ve dengeli beslenmek, hayatımızı tümüyle etkileyen ve özen gösterilmesi gereken en önemli konulardan biri. Beslenme şeklini, sağlığına ve vücudunun ihtiyaçlarına göre şekillendiren bireylerin, günlük hayatlarında daha enerjik ve ruhsal açıdan daha sağlıklı oldukları inkar edilemez bir gerçektir. Yediklerimiz yalnızca görüntümüzü değil, ruh sağlığımızı da etkiler.

Günlük hayatta enerjik ve verimli olabilmek için sağlıklı besinlerden yararlanmalı, enerji veren vitamin deposu yiyecekleri tercih etmeliyiz; besinleri ihtiyacımız kadar almalı ve öğünlerimize yerleştirmeliyiz.

Hepimiz sağlıklı beslenmek konusunda az ya da çok bilgi sahibiyizdir fakat kişinin ihtiyaçlarına göre bir beslenme programı oluşturmak, hayatımızı iyileştirirken; danışmanlık hizmeti ile bu programa uyum sağlamak da daha sağlıklı ve doğru ilerlememizi sağlayacaktır.

Ofis çalışanlarının, gerek çalışma koşulları gerek mesai saatleri sebebiyle obeziteye ve hareketsiz yaşama ardından da metabolik sendroma (diyabet vb.) yakalanma ihtimalleri yüksektir. Bu sebeple ofis çalışanları üzerinde uygulanan beslenme eğitimleri ciddi olumlu etkiler sağlamaktadır.

Çalışanlarının fiziksel ve ruhsal sağlığının çalışma verimini arttıracağını bilmeli; bu konuya hassasiyet göstermeliyiz. Centrum Plaza, bu nedenle kurumsal diyetisyeni Başak Göksel ile sizlere yerlerinizden ulaşabileceğiniz bir danışmanlık hizmeti sunuyor ve sağlıklı çalışanlar; mutlu yüzler diyerek yaşayan ofislerde sizlere hem iş hem de yaşam merkezi olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Centrum’lular geçtiğimiz bir senede Başak Diyet ile tam 173 kg hafiflediler! Ama her şeyden önemlisi, daha sağlıklı, daha fit ve daima genç olmak artık Centrum Plaza’nın yaşam tarzı oldu. Bu bilinci gerçekleştirmeye devam etmek için kurumsal diyetisyenlik hizmeti her cuma günü 09:00 ile 15:00 saatleri arasında devam edecektir.

Randevu ve bilgi almak için: Diyetisyen Başak Göksel’e 0531 622 87 34 numaralı telefondan/ basak.goksel@outlook.com adresinden ulaşabilirsiniz.